Transmisja różańca „na żywo”

Strona główna » Transmisja różańca „na żywo” < Wróć
20 03.2020

Transmisja różańca „na żywo”

W odpowiedzi na zaproszenie Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, podjęliśmy jako kapłani dzieło modlitwy różańcowej. Spotykamy się codziennie o godz. 20.30 przed wizerunkiem naszej Matki. Wpatrując się w Jej czułe oczy, a nade wszystko w Jezusa, którego przynosi światu, wypraszamy Bożego miłosierdzia.

Maryja w Kanie Galilejskiej zauważyła problem biesiadników i poprosiła sługi: „Uczyńcie wszystko, co wam powie Syn”. Wierzymy, że w naszych sprawach też zaradzi. Wierzymy, że nasza modlitwa pomoże nam zrozumieć wolę Bożą.

Pragniemy Was zaprosić do duchowej łączności z nami. Każdego dnia będziemy starali się zorganizować transmisję modlitwy różańcowej. Fizycznie będziecie w domach, w gronie rodzinnym, ale duchowo bardzo blisko nas. Przekażcie tę wiadomość swoim bliskim i znajomym! Pokażmy, że zależy nam na tym, by epidemia ustała! Wytrwała modlitwa ma wielką moc!

Transmisję będzie można znaleźć, klikając w poniższy link. Warto  też kliknąć czerwone „subskrybuj”, by mieć ciągły dostęp do kanału.

youtube.com/channel/UCxawsuoy5bkOmXf67nGHgUQ