TRANSMISJE DO NIEDZIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Strona główna » TRANSMISJE DO NIEDZIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO < Wróć
14 04.2020

TRANSMISJE DO NIEDZIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 

 

Codziennie:

Godz. 15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO [bez ludu] (transmisja na youtube.com – kanał Parafia Zator TV oraz na facebook.com – fanpage naszej parafii)

Godz. 20.30 RÓŻANIEC [bez ludu] (transmisja na youtube.com – kanał Parafia Zator TV oraz na facebook.com – fanpage naszej parafii)

 

 

 

W piątek 17 kwietnia:

Godz. 18.00 MSZA ŚWIĘTA I MODLITWA UWIELBIENIA (transmisja na youtube.com – kanał Parafia Zator TV oraz na facebook.com – fanpage naszej parafii)

 

 

Gdyby były problemy z oglądaniem na kanale Parafia Zator TV (youtube.com) prosimy o przełączenie się na fanpage naszej parafii na facebook.com – nie trzeba mieć konta, aby odbierać nasze transmisje.

 

Wiemy, że wiele osób starszych nie umie poruszać się w sieci Internetu. Stąd prosimy, aby każdy kto potrafi włączyć kanał Parafia Zator TV (youtube.com) oraz fanpage naszej parafii na facebook.com uruchomił transmisje tym osobom, które mają z tym problem. Do zobaczenia online.

 

Kanał Parafia Zator TV dostępny jest pod tym linkiem:

https://www.youtube.com/channel/UCxawsuoy5bkOmXf67nGHgUQ?fbclid=IwAR1LDkciJYexIx8ZZ_l-jo-Emhmjkq6xOebL1ZHzKZLYymDYS53YqLnEfrs/

 

Fanpage naszej parafii dostępny jest na facebook.com pod tym adresem:

https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9B%C5%9Bw-Wojciecha-i-Jerzego-w-Zatorze-102202091416637/