TRANSMISJE NA WIELKĄ SOBOTĘ

Strona główna » TRANSMISJE NA WIELKĄ SOBOTĘ < Wróć
11 04.2020

TRANSMISJE NA WIELKĄ SOBOTĘ

 

 

Godz. 9.00, 10.00, 11.00 NABOŻEŃSTWO POŚWIĘCENIA POKARMÓW [bez ludu] (transmisja na youtube.com – kanał Parafia Zator TV oraz na facebook.com – fanpage naszej parafii) [na nabożeństwo w swoim domu należy przygotować produkty spożywcze do poświecenia oraz wodę święconą** – wyjaśnienie nabożeństwa w szczegółowych informacjach poniżej]

Godz. 12.00 DROGA KRZYŻOWA [bez ludu] (transmisja na youtube.com – kanał Parafia Zator TV oraz na facebook.com – fanpage naszej parafii)

Godz. 15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO [bez ludu] (transmisja na youtube.com – kanał Parafia Zator TV oraz na facebook.com – fanpage naszej parafii)

Godz. 18.00 WIGILIA PASCHALNA ORAZ BŁOGOSŁAWIEŃSTWO CAŁEJ PARAFII [bez ludu] (transmisja na youtube.com – kanał Parafia Zator TV oraz na facebook.com – fanpage naszej parafii) [na odnowienie przyrzeczeń chrztu świętego w swoim domu należy przygotować świece*** – wyjaśnienie nabożeństwa w szczegółowych informacjach poniżej]

Godz. 20.30 RÓŻANIEC [bez ludu] (transmisja na youtube.com – kanał Parafia Zator TV oraz na facebook.com – fanpage naszej parafii)

 

 

Wiemy, że wiele osób starszych nie umie poruszać się w sieci Internetu. Stąd prosimy, aby każdy kto potrafi włączyć kanał Parafia Zator TV (youtube.com) oraz fanpage naszej parafii na facebook.com uruchomił transmisje tym osobom, które mają z tym problem. Do zobaczenia online.