PIELGRZYMKA DO RZYMU

Strona główna » PIELGRZYMKA DO RZYMU < Wróc

PIELGRZYMKA DO RZYMU

Termin: 19.08.2019 - 24.08.2019

Trasa: Środek transportu: samolot. 6 dni w Wiecznym Mieście.

SAMOLOTOWA PIELGRZYMKA DO RZYMU – 6 DNI

Termin: 19.08 – 24.08.2019 r.

Dzień 1 WYLOT Z POLSKI, RZYM

Spotkanie uczestników pielgrzymki z pilotem na lotnisku w Krakowa na 2 godziny przed odlotem. Odprawa biletowo – bagażowa. Planowany odlot do Włoch o godz. 15:40. Lądowanie w Rzymie – Ciampino o godz. 17.40 Transfer do centrum Rzymu. Kolacja. Po niej przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2-5 RZYM, WATYKAN

Rano śniadanie, Msza święta. Następnie zwiedzanie: Watykanu, Bazyliki Św. Piotra oraz Placu Św. Piotra, wszystkich bazylik Większych, kościoła św. Jerzego, bazyliki św. Bartłomieja – miejsca byłych relikwii św. Wojciecha, kośiołą jerozolimskiego i innych kościołów oraz obiektów świeckich: Colosseum, Forum Romanum, słynne place i fontanny Rzymu: Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, Fontanna Di Trevi. Wieczorem kolacja w restauracji lub w hotelu.

Dzień 6  WYLOT DO POLSKI

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Następnie przejedziemy na lotnisko w Rzymie. Odprawa biletowo – bagażowa. Wylot z Rzymu. Przylot do Krakowa w godzinach popołudniowych. Zakończenie pielgrzymki.

Cena: 1750 zł / os

Cena zawiera: