Wyjazd na lodowisko i kręgle

Strona główna » Wyjazd na lodowisko i kręgle < Wróć
19 02.2020

Wyjazd na lodowisko i kręgle

W sobotę 15 lutego odbył się wyjazd integracyjny dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Uczestniczyli w nim przedstawiciele służby liturgicznej, scholi, Małego Apostoła i Grupy Apostolskiej. Na początek udaliśmy się do Osieka, gdzie zarówno początkujący, jak i zaawansowani, mogli pojeździć na łyżwach. Była świetna zabawa i dużo radości. Mimo iż panował arktyczny mróz, atmosfera była gorąca.

Następnie w Oświęcimiu zagraliśmy w kręgle. Dzieci zostały podzielone na grupy i z uśmiechami na twarzach rywalizowały ze sobą. Na koniec zahaczyliśmy oczywiście o wyczekiwany McDonald. Podczas wyjazdu wszyscy byli przepełnieni radością i optymizmem. Sobota bez komputera okazuje się strzałem w dziesiątkę, dlatego mamy nadzieję, że podobne wyjazdy będą odbywać się częściej.