OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkiego Postu (25 lutego 2024 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkiego Postu (25 lutego 2024 r.) < Wróć
24 02.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkiego Postu (25 lutego 2024 r.)

II Niedziela Wielkiego Postu (25 lutego 2024 r.)

Przez cały Wielki Post nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 1715 i w niedziele po Mszy św. o 1030; Gorzkie Żale w niedziele o 1700; w Laskowej o 1530. Za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

Zmianka tajemnic Żywego Różańca będzie wyjątkowo w I sobotę 2 marca po Mszy świętej  o godz. 700.

Wyjazd na pielgrzymkę do Wieliczki w przyszłą niedzielę z parkingu przed kościołem o godz. 0510.  Proszę o uregulowanie wpłat do środy w przeciwnym razie miejsce zajmą osoby z listy rezerwowej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź i Godzina Święta w czwartek od 1700. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 8 Spowiedź w piątek od 1530, dodatkowa Msza święta o godz. 1615.

W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o 700 adoracja, rozważanie i różaniec. W tym dniu udamy się do chorych z posługą sakramentalną od godz. 830.

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza ogłasza nabór do oddziału przedszkolnego, który będzie działać 9 godzin oraz do I klasy. Rekrutacja do oddziału przedszkolnego potrwa do 6 marca, a do klasy I rozpocznie się 26 lutego i potrwa do 8 marca.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od godz. 1600 do 1730. W sobotę kancelaria nieczynna.

Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał śp. Stanisławę Koczurkiewicz, Stanisława Siwka i Stanisława Głogowskiego polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Wieczne odpoczywanie…