OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła (14 stycznia 2024 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła (14 stycznia 2024 r.) < Wróć
14 01.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła (14 stycznia 2024 r.)

II Niedziela Zwykła (14 stycznia 2024 r.)

W kalendarzu liturgicznym:

Środa – św. Antoniego, opata

Piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Sobota – św. Sebastiana, męczennika

Dziś druga niedziela miesiąca, składka przeznaczona na potrzeby naszej Parafii.

W piątek po Mszy świętej wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia ze wspólnotą Rochitów.

W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na Mszę świętą o godz. 1030 a po Niej na spotkanie.

Zapraszamy młodzież z naszej Parafii na wyjazd wakacyjny do Grecji od 1 do 10 lipca 2024 roku. Zapisy i szczegóły wyjazdu u ks. Bartłomieja, zapisy do końca stycznia.

Kancelaria parafialna czynna w okresie kolędowym, czyli do końca stycznia będzie po Mszach świętych wieczornych.

Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał śp. Zofię Szewczyk polećmy jej duszę Miłosiernemu Bogu: Wieczne odpoczywanie…