OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkiego Postu (3 marca 2024 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkiego Postu (3 marca 2024 r.) < Wróć
02 03.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkiego Postu (3 marca 2024 r.)

III Niedziela Wielkiego Postu (3 marca 2024 r.)

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – święto św. Kazimierza, królewicza

Dziś pierwsza niedziela miesiąca na zakończenie każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Przez cały Wielki Post nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 1715 i w niedziele po Mszy św. o 1030; Gorzkie Żale w niedziele o 1700; w Laskowej o 1530. Za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1200 odbędzie się przyjęcie nowych ministrantów do parafialnej służby liturgicznej.

W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty do Bożego Grobu i na dekoracje do naszego kościoła.

Kandydatów do bierzmowania z klas 8 zapraszamy na Msze święte wieczorne
i próby przed bierzmowaniem w czwartek i piątek.

W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne „Caritas” w cenie 10 zł.

Na stolikach przy prasie katolickiej są do zabrania rachunki sumienia. Można z nich skorzystać przygotowując się do spowiedzi świętej przed Wielkanocą.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od godz. 1600 do 1730.

W sobotę od godz. 800 do 1000.

Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał śp. Stanisława Węgrzyna, śp. Juliana Rozmusa, śp. Jerzego Romana i śp. Rozalię Domagała (jej pogrzeb w poniedziałek o godz. 1500). Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…