OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Miłosierdzia Bożego  (7 kwietnia 2024 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Miłosierdzia Bożego  (7 kwietnia 2024 r.) < Wróć
08 04.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Miłosierdzia Bożego  (7 kwietnia 2024 r.)

Niedziela Miłosierdzia Bożego  (7 kwietnia 2024 r.)

Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Na zakończenie każdej Mszy świętej uczczenie obrazu Jezusa Miłosiernego oraz zawierzenie świata Bożemu miłosierdziu. O 1500 zapraszamy na Godzinę miłosierdzia.

W poniedziałek 8 kwietnia przeniesiona Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień świętości życia. W tym dniu będzie można złożyć deklaracje adopcji dziecka poczętego.

W piątek 12 kwietnia nasz dekanat jest zaproszony do Wadowickiej bazyliki na Mszę św. o godz. 900 z okazji peregrynujących po naszej Diecezji relikwi błogosławionej Rodziny Ulmów. Dojazd we własnym zakresie. Zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Z racji rozpoczętego Kongresu Eucharystycznego w naszej Archidiecezji w naszej parafii będą odbywały się adoracje w każdy czwartek pół godziny przed Mszą św.

Dzieci, które zbierały naklejki na plansze w Wielkim Poście, prosimy
o przyniesienie plansz do zakrystii do przyszłej niedzieli.

Prosimy osoby zapisane na pielgrzymkę do Pragi o wpłacenie drugiej raty tj. 700 zł do 15 kwietnia.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od godz. 1600 do 1730, w sobotę od godz. 800 do 1000.