Strona główna » Ogłoszenia parafialne – XVI Niedziela zwykła < Wróc
21 07.2018

Ogłoszenia parafialne – XVI Niedziela zwykła

Dzisiaj o godz. 22.00 wyjeżdżamy na parafialną pielgrzymkę do Gietrzwałdu – Świętej Lipki – Wilna i Trok. Zbiórka o godz. 21.30 przy kościele.

Kalendarz liturgiczny tego tygodnia:

• Poniedziałek – święto św. Brygidy, zakonnicy.
  • Środa – święto św. Jakuba , Apostoła i św. Krzysztofa. Poświęcenie pojazdów będzie w niedzielę po każdej mszy św. Ofiara z poświęcenia jest przeznaczona na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  • Czwartek – wsp. śśw. Joachima i Anny, rodziców NMP

W czwartek – kolejny wyjazd dla dzieci, młodzieży i rodzin w ramach wakacji z parafią. O g. 8.00 zbiórka przy kościele. Wyjeżdżamy do Bielska – Białej i Hałcnowa. W planach : wyjazd kolejką na Czantorię, zwiedzanie Rynku, Starego Miasta i Katedry w Bielsku – Białej, nawiedzenie sanktuarium NMP w Hałcnowie. Są jeszcze wolne miejsca – zapisy w zakrystii koszt 40 zł. Powrót ok 16.00.

W okresie wakacji msze św. w kościele w dni powszednie o 7.00 i 18.00, a w niedzielę o : 7.00, 8.00 – w Laskowej, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i 21.00. ZAPRASZAMY.

W zakrystii do odbioru informacje dla rodziców i dzieci o wyjeździe na rekolekcje parafialne do zakopanego Kościeliska w dniach od 4 do 11 sierpnia.

Nasza parafialna strona internetowa od dzisiaj mam nową szatę graficzną. Mamy nadzieję, że będzie ona pomocą w kontakcie z parafią, że będzie bardziej przejrzysta i wzmocni więź z Kościołem.

Niedziela to nie tylko czas , kiedy uwielbiamy Boga przez udział we Mszy Świętej, ale również czas odpoczynku i budowania rodzinnych relacji. Niech towarzyszy m w tym Boże błogosławieństwo.