OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Niedziela Chrztu Pańskiego (11 stycznia 2026 r.)
W kalendarzu liturgicznym:
Sobota – św. Antoniego, opata
Dziś druga niedziela miesiąca, składka przeznaczona na potrzeby naszej Parafii. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy Okres Bożego Narodzenia. Rozpoczynamy Okres Zwykły, tradycyjnie w Polsce śpiewamy kolędy do 2 lutego.
Dziś zapraszamy na wspólne kolędowanie z naszą scholą parafialną w kościele o godz. 17.00.
W przyszłą niedzielę 18 stycznia o godz. 10.30 Msza święta i spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami.
Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Podolszu wraz z Zespołem Śpiewaczym Podolszanka zapraszają na spotkanie świąteczno – noworoczne przy szopce i kolędzie w dniu 17 stycznia o godz. 16.00 w Domu Ludowym w Podolszu.
Kancelaria parafialna czynna w okresie kolędowym i do końca ferii będzie po Mszach świętych wieczornych.
Zapraszamy na pielgrzymkę do Zakopanego połączoną z kuligiem. W programie: Narodowe Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, Msza w kaplicy na Gubałówce, czas wolny na Krupówkach, kulig i pieczona kiełbasa z ogniska. Wyjazd 14 lutego (sobota), koszt 230zł + (41zł bilety na Gubałówkę na kolejkę).
Ks. Bartłomiej zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Włoch od 26.04 do 3.05.2026 r.Koszt 1550zł + 450 euro. Przy zapisie zaliczka 500zł. Ks. Piotr zaprasza na samolotową pielgrzymkę do Lourdes i Hiszpanii w dniach od 05-10.06.2026 r. Koszt to 3950 zł. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 1000 zł. Programy pielgrzymek dostępne są w zakrystii i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy w zakrystii lub kancelarii do końca stycznia.